• Zadzwoń! (+48)790 404 690
  • Napisz do nas! Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 

mgr Katarzyna Dudek
właściel kosmetolog

Jestem kosmetologiem z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyłam studia z zakresu Kosmetologii i Odnowy Biologicznej, obroniłam tytuł Technika Usług Kosmetycznych oraz skończyłam studia na Akademii Morskiej w Gdyni na kierunku |Dietetyka z tytułem Magistra.

Gabinet Cleo prowadzę od 2012 roku. Jest to moja wielka miłość oraz spełnienie największego marzenia w życiu.

Doświadczenie zawodowe uzyskałam dzięki pracy w SPA oraz w cieszącym się dużą renomą znanym Olsztyńskim  gabinecie kosmetycznym.  Ciągle się szkolę i doszkalam aby sprostać wymaganiom klientek oraz rynku. 

Dużą wagę przywiązuje do troski o klienta i jego indywidualnych wymagań. Kocham swoją pracę i staram się ja wykonywać jak najlepiej .

Serdecznie zapraszam do korzystania z  usług Cleo Gabinet Nowoczesnej Kosmetyki, ponieważ czas który poświęcicie Państwo na wizytę będzie procentował w przyszłości pięknym oraz młodym wyglądem.

 

CLEO Gabinet Nowoczesnej Kosmetyki

CLEO jest nastrojowym gabinetem kosmetycznym działającym od 2012 roku. Świadczymy usługi najwyższej, jakości, na najlepszych kosmetykach zarówno w dziedzinie kosmetyki twarzy jak i ciała.

Więcej o nas